Palgardi Kraana Grupp tooted

Dynaset

DYNASET on üks maailma juhtivaid hüdrogeneraatorite, survepesurite ja kompressorite tootjaid. Tegemist on dünaamilise Soome ettevõttega, mis asutati 1986. aastal eesmärgiga pakkuda innovatiivseid hüdraulilisi seadmeid, mis on töökindlad, kompaktsed, võimsad ja lihtsalt kasutatavad.

Hüdraulilised DYNASET tooted toodavad elektrit, kõrgsurvel vett, suruõhku jms. sadadele erinevatele ehitus-, kaevandus-, lõhkamis-, ümbertöötlemis-, teenindus-, paigaldus- ja hooldustööde, keskkonna- ja taristurakenduste, metsandus- ja põllumajandus-, transpordi-, laevandus- ja lennundus-, renditeenuste, tuletõrje ja tuleohutus- ning töötleva tööstuse rakendustele, naftapuurtornidele ja platvormidele jms., pakkudes rohkesti erinevaid lahendusi uue ja parema masinate maailma loomiseks.

Erinevate masinate jõuallikaks on hüdraulikasüsteem, mida DYNASET on parendanud ja täiendanud, suurendades sel moel produktiivsust ning efektiivsust, kasutades lihtsaid ja kompaktseid seadmeid ilma lisamootoritega.

Nullemissiooniga DYNASET muudab hüdraulilise energia elektriks, surveveeks, suruõhuks, magnetismiks, vibratsiooniks jms.; kõik, mida selleks vajate, on kaks lihtsalt ühendatud voolikut ja paisupaak.


Dynaset - usaldusväärsed hüdraulikaseadmed, mis ei vaja eraldi hooldust ega lisakütust ning tänu millele hoiate kokku nii aega kui raha ekskavaatorite, laadurite, traktorite, veokite, platvormtõstukite, muljurite, kombainide, kaevandusseadmete, betooniveokite, puhastussõidukite, tuletõrjeautode, pääste- ja hooldussõidukite, laevade kasutamisel, raudteel, tööstuses, jne.

Maailma parim võimsuse ja kaalu suhe tagab kõikide tööagregaatide lihtsa ja probleemivaba paigaldamise.